Värvaltrans OÜ

Punane 74, Tallinn
Mustjõe 41, Tallinn
Vabriku tee 4, Tartu
previous arrow
next arrow
Slider

Värvaltrans OÜ on asutatud 1992.a. Alustasime oma tööd kahe väikese töökojaga Tallinnas. 2008 aastal ehitasime uue hoone, mis on projekteeritud tagama meie klientide parimat teenindamist. Meie uus sõidukite kereremondi- ja värvitöökoda vastab täilikult 2007 aastast jõustunud Eroopa Liidu nõuetele ning on sisustatud kõige kaasaegsema tehnoloogiaga.

Sõidukite kereparameetrite kontrollimiseks kerevenituspingis kasutame Spanesi elektroonilist mõõtesüsteemi ja kvaliteetse värvitulemuse tagavad WOLF värvikonveierid ning kõige tänapäevasemad värvimaterjalid. Remondikalkulatsioonide koostamise aluseks on Cabas arvutiprogramm.

Lisaks kereremondi- ja värvimistöödele pakume oma uues hoones klientidele ka palju muid teenuseid, mis kuuluvad sõidukite korrashoiu juurde. Täisteenuse tagavad meie autopesula, 3D sillastend, uusim BOSCH diagnostika- ning esitulede reguleerimise stendid, rehvide montaazi- ja balanseerimispingid. Sõidukite hoolduseks ja remondiks kasutame töökodadele väljatöötatud Autodata arvutiprogrammi.

Kõik töös olevate klientide sõidukid ning ka meie vastutus on kindlustatud.

Täna pakume remonditeenust Tallinnas:

Tartus:

Tööde teostamise ajaks pakume tasuta valvega parklat ja asendusauto kasutamise võimalust.
Autode remondil järgime täpselt valmistajatehase nõudeid ja teostatud töödele anname garantii vastavalt EV seadustele 1 aasta.

Lugupidamisega,
Teie Värvaltrans.